Vadba

Vadba v koronarnem društvu Gorenjska

Telesna aktivnost, najpomembnejši dejavnik za ohranjanje našega zdravja.

Ena od nalog Koronarnega društva Gorenjske je poleg izobraževanja in pomoči svojim članom tudi ohranjanje zdravih življenjskih navad, kamor sodi na prvo mesto vzpodbujanje članov k redni telesni aktivnosti.

Redna telesna vadba je najcenejše in najučinkovitejše zdravilo pri ohranjanju našega zdravja. Nobeno zdravilo in obiski pri zdravniku ne morejo nadomestiti redne dnevne telesne vadbe. Popolnoma pravilno sklepate, da aktivnosti, ki preprečujejo bolezni srca in aterosklerozo ožilja enako uspešno zavirajo procese staranja in omogočajo vašim mišicam in tkivom ohranjevati moč, elastičnost in vas ohranjajo neodvisne, zdrave in samostojne še kasno v starosti. Člani koronarnega društva imamo možnost tedenske telesne vadbe, pod strokovnim vodstvom naših fizioterapevtk z vajami, ki so po vsebini in intenzivnosti prirejene koronarnim bolnikom. Radi bi vas spomnili, da z aktivno redno telesno vadbo ne samo, da pomagamo krepiti in varovati svoje zdravje, temveč z aktivno udeležbo prispevamo tudi k promociji svojega društva in dajemo zgled zdravemu načinu življenja.

Naše vadbene skupine

Vadbo imamo organizirabo v Kranju, v Radovljici na Jesenicah in v Tržiču.

OŠ. Franceta Prešerna, Kranj

Ponedeljek: 16.30 - 17.30